İstanbul Bölge Servisi

İstanbul Vestel Servis Merkezi

Vestel klima servisi İstanbul genelinde tüm bölgelere klima servisi hizmeti vermektedir. 21 yılı aşkın bir süredir Türkiye pazarında üretimine devam eden Vestel satış sonrası servis hizmetlerinde de müşterilerine sorunsuz ve hızlı bir Vestel servisi deneyimi yaşatmaktadır. 7/24 Vestel Servis Merkezi çalışanlarımıza 444 5 201 numaradan ulaşarak Vestel servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Vestel Klima 1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Vestel klima servisi değişen Vestel klima yedek parçalarına 1 yıl garanti vermektedir. 1 Yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak değişim yapılabilmektedir.

Vestel Klima Servisi Hizmetlerimiz

  • Vestel Klima Arıza Onarım
  • Vestel Klima Bakımı
  • Vestel Klima Montajı ve Demontajı

Vestel Klima Servisi Arıza Onarım

Vestel klimalarda meydana gelen arızaların uzman teknisyenler ile en kısa sürede onarımı sağlanmaktadır. Vestel klimada arıza meydana geldiği anda klimayı çalıştırmakta ısrar etmemelisiniz. Klimayı kapatıp Vestel Servis Merkezine randevu oluşturmalısınız.

Vestel arızaları hakkında detaylı bilgiye Vestel Klima Arıza Kodları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

vestel klima bakımı

Vestel Klima Bakımı

Vestel Klima Servis, Vestel klimaların bakımlarını kullanım sıklığına ve bulunduğunuz ortama göre 6, 12 ve 24 aylık periyotlar uygulanabilir. Bakım zamanının belirlenmesi için Vestel klima teknisyeninin yerinde tespit yapması gerekmektedir. Vestel klima bakımı düzenli ve doğru yapıldığında daha performanslı çalışacaktır. Vestel klima bakımı aşamaları hakkında detaylı bilgiye Vestel Klima Bakımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vestel Klima Bakımının Önemi

  • Vestel klima daha verimli çalışır.
  • Kötü koku meydana gelmez. Sağlık açısından bir sorun teşkil etmez.
  • Daha az enerji tüketimi sağlanır.
  • Klimanın ömrü uzar.

Vestel Klima Montajı

Vestel klima montajı yapılmadan önce montaj yapılacak Vestel klimanın o ortam için uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu aşamadaysanız klima alırken nelere dikkat etmeliyim bilgilendirmemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Vestel klimanın montajı yaptıktan sonra klimanın ortama uygun olmaması durumunda daha büyük sorunlara sebep olmakla birlikte müşteri memnuniyetsizliğine neden olmaktadır.

Vestel klima montajı sayfamızdan aşamaları detaylıca inceleyiniz.